fbpx

Četru sarakstu pārstāvji paraksta deklarāciju

Četri saraksti  vienojas par koalīcijas izveidi Ķekavas novada domē „Latvijas attīstībai”/politiskās partijas „Izaugsme” līdera Jura Žilko vadībā.

 

Četri Ķekavas novada domē ievēlētie  saraksti : „Latvijas attīstībai”/politiskā partija „Izaugsme”, Latvijas Reģionu apvienība, nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” un Vidzemes partija, kā arī Jaunā konservatīvā partija ceturtdien, 10.junijā, parakstījušas vienošanos par turpmāko sadarbību un koalīcijas izveidošanu Ķekavas novada domē. Jura Žilko („Latvijas attīstībai”/ politiskās partijas „Izaugsme”)  vadītā koalīcijā darbosies 11 no kopumā 19 novada domes deputātiem.

 

J.Žilko akcentē, ka pēc administratīvi teritoriālās reformas, kad līdzšinējam Ķekavas novadam ir pievienojies Baldones novads, ir nepieciešama citāda attīstības dimensija un jauna, atklāta un uz sabiedrības interesēm balstīta visas novada teritorijas pārvalde, godīgs un pārskatāms finanšu izlietojums, kā arī iedzīvotāju iesaistīšana tiem būtisku jautājumu risināšanā.

 

“Esam gandarīti par novada iedzīvotāju uzticēto deputātu mandātu skaitu mūsu partiju apvienībai. Mūsu komandu veido savu jomu profesionāļi, kuriem ir skaidrs redzējums par virzienu un darāmajiem darbiem, konkrētās atbildības jomas pilnveidei. Apskatot arī pārējo kandidējušo partiju rezultātus, ir skaidri redzams, ka cilvēki nav mierā ar novada pārvaldības stilu un novada attīstības tempu. Patiesi priecājamies, ka mūsu koalīcijas partneri guvuši iedzīvotāju atbalstu, un savstarpējās sadarbības sarunas ir notikušas viegli un loģiski. Jaunajai novada domei uzsākot darbu pirmais izaicinājums būs vienmērīga, godīga un konsolidēta divu novadu – Ķekavas novada un Baldones apvienošana. Tāpat arī prioritāri strādāsim pie budžetu pārskatīšanas un kredītportfeļa līdzsvarojuma, lai turpmākie plānotie darbi būtu skaidri un caurskatāmi. Priekšā ir liels darbs, gan pārņemot iepriekšējās domes vadības iesāktos darbus, gan uzsākot nākamos, novadam nepieciešamos attīstības projektus. Uzskatām, ka ir ļoti svarīgi ievērot nepārtrauktības principu, tāpēc lūkosim turpināt un uzraudzīt iesāktos darbus. Es ticu, ka kopā mēs paveiksim daudz!”

norāda J.Žilko.

 

Parakstot deklarāciju par turpmāko Ķekavas novada pašvaldības pārvaldību, četri politiskie spēki apņēmušies, ka to prioritātes turpmākajā darbībā līdz nākamajām pašvaldību vēlēšanām būs:

  • neiecietība pret korupciju, iekšējās kontroles sistēmas pārstrādāšana, tostarp pašvaldības kapitālsabiedrībās, lai nodrošinātu, ka tā ir efektīva, nevis formāla;
  • novada pārvaldes atklātība un pieejamība iedzīvotājiem;
  • iepirkumu sistēmas pārskatīšana, lai nodrošinātu, ka pašvaldības līdzekļus izlieto tikai iedzīvotāju, nevis atsevišķu personu interesēs.

“Mēs pateicamies vēlētājiem par atbalstu un mums dotajiem mandātiem. Šobrīd esam apvienojušies ar tuvākajiem politiskajiem domubiedriem, lai strādātu novadnieku labā. Izaicinājumu un darbu būs daudz, bet mēs ticam, ka mums izdosies.” Karina Putniņa, LRA

 

“NA/VP saraksta jaunievēlētie deputāti pievienojas tiesiskuma koalīcijai ar mērķi efektīvi strādāt novada iedzīvotāju labā. Šis ir jauns sākums citādākai, uz iedzīvotāju vērstai, politikai.” Kristīne Legzdiņa NA/VP

 

“Jaunajam Ķekavas novadam ir jāaug ne tikai plašumā, bet arī pārvaldības kultūrā un attieksmē pret iedzīvotājiem. Lai to nodrošinātu, mēs, jaunā koalīcija, esam apkopojuši savus spēkus un visi kopā esam gatavi smagi strādāt, lai mūsu novada vārds nekad vairs nesaistītos ar netīrām politiskām un naudas spēlēm.” Andris Vītols, JKP

 

Papildus informācijai:

Juris Žilko

Tālr. 25700400

 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.