fbpx

Partijas valde sanāk uz ārkārtas sēdi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra demisijas iesniegšanas kontekstā

Saistībā ar vides aizsardzības  un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (LA) demisijas iesniegšanu Ministru prezidentam, arī politiskās partijas „Izaugsme“ valde ceturtdienas vakarā sanāca uz ārkārtas sēdi tiešsaistē.

 

Kā informē partijas valdes priekšsēdētājs Andris Skride, valde izsaka nožēlu par notikušo faktu, tajā pat laikā sakām paldies ministram par svarīgajiem iesāktajiem un padarītajiem darbiem. Iestājamies par stabilitāti apvienībā!

 

 Savukārt partijas valdes loceklis, Ķekavas novada domes deputāts Juris Žilko pauda cerību, ka iesāktais ceļš administratīvi teritoriālās reformas jomā tiks īstenots. Līdzdalības budžetēšana, liegums deputātiem savietot savu amatu ar amatu pašvaldības dibinātas iestādes vadītāja amatu, depozīta sistēma, Latvijas nospraustais kurss uz klimata pārmaiņām - šīs visas ir Latvijai un pašvaldībām svarīgas iniciatīvas, kuras jārealizē tuvākajos gados. Paldies ministram Jurim Pūcem par iesākto!

 

”Izaugsmes“ valde rūpīgi seko notikumu attīstībai un sagaida jauna ministra nominēšanu visdrīzākajā laikā.